PROJECT MANAGER / SITE MANAGER

Descrierea postului:

  • Implicarea în faza de ofertare, contractare;
  • Planificarea și desfășurarea proiectelor;
  • Coordonarea în toate etapele de implementare: inițiere, planificare, executie, monitorizare/control și încheiere;
  • Alocarea resurselor și solicitarea aprobărilor (echipă de proiect, buget, infrastructură, instrumente, resurse);
  • Întocmirea planificării în timp a lucrărilor, rapoartelor de execuție interne cât și externe;
  • Monitorizarea îndeplinirii acțiunilor planificate;
  • Identificarea riscurilor din proiect și propunerea soluțiilor de mitigare;
  • Conducerea echipei de proiect;
  • Responsabilitatea execuției lucrărilor de instalare și montaj în cadrul proiectelor.

Candidatul ideal:

  • Cunoaşterea echipamentelor electrice şi de automatizare cât și a celor de montaj;
  • Competenţă tehnică în domeniul electric/automatizări industriale;
  • Experienta minim 3 ani în derulare proiecte (parte integrantă din echipă);
  • Capacitatea de a duce lucrurile la bun sfarsit, o buna organizare proprie și a activităților din proiect;
  • Abilităţi de lucru în echipă;
  • Comunicativ, dinamic, organizat;
  • Abilități de negociere și relaționare.

Cerințe obligatorii:

  • Studii superioare tehnice de specialitate;
  • Experienta în project management (inclusiv MS Project);
  • Disponibilitate pentru prestarea de activităţi în deplasare;
  • Limba engleza nivel conversațional

 Reprezinta avantaj: Autorizatia ANRE

Oferim:

  • Salariu fix și bonusuri de performanță;
  • Abonament de servicii medicale;
  • Bonuri de masă;

(*pdf,doc,docx)